yukleniyor


ÇEKMECELİ DOLAPLAR


   

Koçel Çelik Eşya Çekmeceli Dolaplar mağaza ortamlarınızda, dükkanlarda, küçük ve büyük işletmelerinizde depolama, sergileme, düzenleme amaçlı kullanılabilir. Sağlam çelik saç konstrüksiyonlu olmaları nedeniyle uzun yıllar işletmenizde takım ve aletlerinizi istiflerken, küçük yedek parça depolanması için uygun ortamlar hazırlar. Dolaplarımızın çekmece yükseklikleri 75mm-200 mm arası olup, 25mm aralıklarla isteğinize göre ayarlanabilir.  


Çekmeceli dolapların kaç çekmecesi var? 

 Dolaplarımızın çekmece sayıları değişiklik göstermekte olup, çekmece yükseklikleri 25 mm ve katlarıyla arttığı için isteğe bağlı olarak değişen ihtiyaçlarınıza göre çekmece sayıları azaltıp çoğaltılabilir. 


Çekmeceli dolaplarınızın kilidi var mı? 

Çekmeceli dolaplarımız merkezi kilit sistemine sahiptir. Çekmece kulplarında yer alan alüminyum etiket kanalı sayesinde çekmece içinde kullanacağınız ürünlerin simgelerini, kulp etiketlerine dizayn ederek düzenleyebilirsiniz. 


Çekmece sayılarını değiştirebiliyor muyuz? 

Dolaplarımızın çekmece yükseklikleri 25 mm ve katlarıyla arttığı için, isteğe bağlı olarak değişen ihtiyaçlarınıza göre çekmece sayıları azaltıp çoğaltılabilir. 


Çekmeceli dolaplarınızın farklı modelleri var mı? 

Çekmeceli dolaplarımızın 1000 Serisi (18x27 EK), 5000 Serisi (27x27 EK), 57000 Serisi (27x36 EK), 75000 Serisi (36x27 EK), 7000 Serisi (36x36 EK), 10000 Serisi (27x54 EK) ve 11000 Serisi (36x54 EK) olmak üzere çeşitleri mevcuttur. 


Çekmeceli dolaplarınız metal mi? 

Dolabımızın ana gövdesi 1,20 mm dkp sacdan üretilmektedir. Ürünümüz kaynaklı sağlam çelik konstrüksiyonlu, elektrostatik toz boyalıdır. Çekmeceli dolabımızın iç 4 köşesinde dikey uzanan ray kılavuz dikmeleri mevcuttur.  


Çekmeceli dolaplarınız masa altına koymak için uygun mudur? 

Çekmeceli dolaplarımızı mevcut masanızın altına veya dolabınızın içine monte ederek kullanabilirsiniz.   
Çift emniyetli kilit sistemi, %97 açılıma sahip çekmeceleri ile 80 kg kadar yük taşır. Dolap altlarında zemine ayarlı M12 rotil ayaklar bulunmaktadır.  Üst zeminlerde şık görünüm ve kolay çalışma imkanı sağlayabilen 18 mm suntalam bulunmaktadır. Çekmece tabanlarında 3 mm kauçuk levha mevcut olup, isteğe bağlı olarak 3 veya 4 kanallı seçenekleriyle plastik seperatör ya da 3×3 metal seperatör uygulanabilmektedir. 

Organize Çekmeceler

Çekmece ve Kabin Ölçüleri


Yukarı Git
Sizi Arayalım
Email adresiniz 3. taraf firmalar ile paylaşılmayacaktır.
Size ulaşmak için kullanılacaktır., Zorunlu Alan