İş güvenliği dolapları; oteller, spor salonları, fabrika ve atölyelerde personel odaları başta olmak üzere spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

İş güvenliği dolaplarının amacı, fabrika hat başlarında personellerin kişisel malzemelerinin muhafaza edilmesidir. İş güvenliği dolapları, vardiya sistemiyle çalışılan iş yerlerinde dönüşümlü olarak kullanım olanağı sağlar. Personellerin özel eşyalarının yanı sıra tıbbi il yardım malzemelerinin de saklanması için iş yeri güvenlik dolapları kullanılmaktadır.

İş yerlerinde personellerin eşyalarını ve giysilerini çalışma saatinde güvenli bir dolaba bırakması gerekir. Askılıklarda bırakılan eşyaların kirlenme, kaybolma ve çalınma tehlikesi bulunur. Tam bu noktada iş güvenliği dolapları devreye girer ve bu dolaplar söz konusu bu olumsuz durumların giderilmesi için kullanılır. Personel işe başlamadan önce kıyafetlerini ve özel eşyalarını bu dolaba kilitler.

İş güvenliği dolaplarının kilit sistemi nedir?

Firmamızın ürettiği iş güvenliği dolapları, asma kilit hamilli özelliğe sahiptir. Bu sayede anahtar kayıpları vs. durumlarında sadece asma kilit değişimiyle dolapların farklı personellere zimmetlenme avantajı sunar. Ayrıca, çok gözlü dolaplarda yaşanan şifre tekrarı problemi de çözülmüş olur.

İş güvenliği dolabının fiyatı ne?

İş yeri güvenliği dolaplarımızın fiyatları; dolabın modeli, sunduğu avantajlara, dolabın büyüklüğü ve dolap için kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir.

İş güvenliği dolapları kaç kapılıdır?

İş güvenliği dolaplarımızın farklı sayıda kapılı modelleri mevcuttur. Ayrıca, şeffaf kapılı modelleri de vardır.

İş güveliği dolapları atölyede kullanıma uygun mudur?

İş güvenliği dolaplarımız; oteller, spor salonları, fabrika ve atölyelerde personel odaları başta olmak üzere spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

7 kapılı iş güvenliği dolabının ölçüleri nedir?

7 kapılı iş güvenliği dolabımızın eni 300 mm, derinliği 400 mm, yüksekliği ise 1825 mm’dir.

İş güvenliği dolabı metal mi?

İş güvenliği dolabımız 0,70 mm DKP sacdan kaynaklı çelik konstrüksiyonlu olarak üretilmektedir. Gizli menteşeleri vardır.

Showing all 7 results