Soyunma dolapları; oteller, spor salonları, hastaneler, fabrika ve atölyelerde personel soyunma odalarında kullanılır. Çelik soyunma dolapları öte yandan; spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda da sıkça tercih edilir.

Personeli fazla olan firmalarda metal soyunma dolapları kullanım alanından tasarruf sağlarken aynı zamanda daha temiz ve düzenli bir görüntü oluşturur. Soyunma dolaplarıyla personelin malzemelerinin korunmasını ve düzenlenmesi sağlanır. Üzerindeki eğim sayesinde gıda firmaları tarafından tercih sebebi olmaktadır. Personel soyunma dolapları, asma kilit hamilli olup böylelikle anahtar kayıpları durumlarında sadece asma kilit değişimiyle dolapların farklı personellere zimmetlenmesi sağlanabilir.

Çelik soyunma dolapları spor salonunda kullanıma uygun mu?

Çelik soyunma dolaplarımız spor salonlarında kullanıma uygundur. Çelik soyunma dolaplarının ölçüleri spor salonlarında kullanılacağı göz önüne alınarak üretilmiştir. Ürünümüz aynı zamanda kilit hamilli özelliğe sahiptir.

2 kapılı soyunma dolaplarının kaç rafı var?

2 kapılı soyunma dolaplarımızın her gözünde 1 adet havlu, 1 adet ayakkabı rafı ve elbise askılığı mevcuttur. 2 kapılı soyunma dolaplarımız DKP sacdan kaynaklı çelik konstrüksiyonlu olarak üretilmekte olup gizli menteşeleri bulunur.

Dar tip 2 kapılı soyunma dolaplarının ölçüleri nedir?

Dar tip 3 kapılı soyunma dolaplarımızın eni 600 mm, derinliği 400 mm, yüksekliği ise 1850 mm’dir. Dolabımız DKP sacdan kaynaklı çelik konstrüksiyonlu olarak üretilmiştir.

Z tipi çelik soyunma dolaplarının 4 kapılısı var mı?

Z tipi soyunma dolaplarımızın 2 kapılı ve 4 kapılı çeşitleri mevuttur. Z tip soyunma dolaplarımız DKP sacdan kaynaklı çelik konstrüksiyonlu olarak üretilmiştir. Gizli menteşeleri bulunan ürünlerimizin her gözünde elbise askılığı vardır.

Çelik soyunma dolapların kilit sistemi nasıl?

Ürünlerimiz asma kilit hamilli olup anahtar kayıpları durumlarında sadece asma kilit değişimiyle dolaplarımızın farklı personellere zimmetlenmesi sağlanabilir.

Otuma banklı soyunma dolapları kaç kapılı?

Oturma banklı soyunma dolaplarımızın iki kapılı ve üç kapılı olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Soyunma dolabımızın altında yer alan oturma bankı sayesinde daha konforlu soyunma odalarına sahip olabilirsiniz.

Showing all 12 results