yukleniyor


TAKIM ARABALARI
  Takım arabası grubundaki ürünlerimizin en önemli avantajı, küçük ölçüleri sayesinde ergonomik ve pratik kullanım sağlamasıdır. El aletlerinin çekmecelerde saklanması sayesinde el aleti kaybı asgari seviyede tutulur. Ürünlerimiz genellikle otomotiv  servis sektöründe ve fabrika bakım onarım bölümlerinde tercih edilmektedir. Bu grupta çekmeceli, raflı ve daha birçok özellikte alternatif modellerimiz mevcuttur. Takım, alet arabası olarak kullanılabilir. Kaynaklı, sağlam, çelik sac konstrüksiyona sahiptir. Dolap içlerinde, dikine 4 adet ray kılavuz dikmeleri bulunmaktadır. Elektro statik toz boya ile boyanır. Yüksek emniyetli 2 anahtarlı, merkezi kilit sistemine sahip olan çekmeceler % 98 tek açılımla 50 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Sessiz çalışan çekmeceler, her türlü takım ve el aletinin muhafaza edilmesi için uygundur ve kolay erişim sağlar. Tüm çekmecelerde hazır kendinden baskılı kanallar bulunur. Raylar 2.5 mm 6201 zz rulmandır. Çekmece yükseklikleri 25 mm ve katları ile değiştirilebildiği gibi tüm çekmece yüksekliklerine göre metal seperatörler ile çok sayıda çekmece kombinasyonu oluşturulabilir. Çekmecelerde kenarları yucarlatılmış gömme yazı şerit kanallı eleksallı alüminyum kulplar ve kulp başlarında plastik tıpalar mevcuttur. Tekerlekli modellerde dolap üzerilerinde malzeme düşmesini engelleyici metal havuz mevcuttur. Tekerlek olarak; 2 sabit , 1 hareketli, 1 ad. frenli hareketli teker kullanılmaktadır. 

8100 serisi takım arabalarımız 5 – 6  ve 7 çekmeceli modelleriyle genellikle havacılık sektörünün tercih ettiği modellerimizdir. Bu takım arabaları teknik özellik hususunda diğer takım arabalarıyla aynı özelliklere sahiptir. 3 çekmeceli e tip takım arabasının ölçüleri nedir?

3 çekmeceli e tip takım arabalarımızın eni 560 mm, derinliği 570 mm, yüksekliği 850 mm’dir. 3 çekmeceli raflı olarak üretilen masa altı e tip takım arabalarımız, atölye ve ofis ortamlarının daha düzenli görünmesine yardımcı olur.


Endüstriyel takım arabaları kaç çekmeceli?

Endüstriyel takım arabalarımız 4, 5, 6 ve 7 çekmeceli olarak tasarlanmıştır.  Endüstriyel tip takım arabaları, atölye ortamlarında düzenli görünüm sağlamaya yardımcı olur.


Uzun tip takım arabalarının ölçüleri ne?

Uzun tip takım arabalarımızın eni 830 mm, derinliği 450 mm, yüksekliği ise 970 mm’dir.


Takım arabalarınızın farklı modelleri var mı?

Takım arabalarımızın 27 e tip takım arabaları, endüstriyel tip takım arabaları, uzun tip takım arabaları ve standart tip takım arabaları gibi çeşitleri vardır.


E tip takım arabalarının çekmeceleri var mı?

Atölye ve ofis ortamlarının daha düzenli görünmesine yardımcı olan e tip takım arabaları, 3 ve 5 çekmeceli raflı olarak üretilmektedir.


5 çekmeceli takım arabalarınızın kilit özelliği var mı?

5 çekmeceli takım arabalarımız 2 anahtarlı merkezi kilit sistemlidir. Ürünümüz 1 adet uzun tip, 5 adet kısa tip çekmeceli ve kapaklı dolap kısmından meydana gelmektedir.Yukarı Git
Sizi Arayalım
Email adresiniz 3. taraf firmalar ile paylaşılmayacaktır.
Size ulaşmak için kullanılacaktır., Zorunlu Alan