yukleniyor


KURUMSAL


  

Sosyal SorumlulukGiresun Yağlıdere'li öğrencilere kitap bağışı - 13.01.2020

KOÇEL Çelik Eşya Sanayi A.Ş.  yönetim kurulu başkanı İşadamı Metin KOÇ, Yağlıdere Anadolu lisesinde 8. ve 12.sınıf öğrencilerimize eğitim seti desteği ve çeşitli hediyeler sundu. Konuşmaların ardından İş adamı Metin Koç’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk tarafından plaket takdim edilirken Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ta Türk Bayrağı tablosu hediye etti.

     
 


Kütüphane Açılış Töreni- 08.05.2018

Çayırova Alparslan İlköğretim Okuluna Kütüphane ve kitap bağışında bulunduk.
Çayırova Alparslan İlköğretim okulunda düzenlenen açılış törenine katılan Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’e Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç eşlik etti. Program kapsamında 
KOÇEL Çelik Eşya Sanayi A.Ş. yönetim kurulu başkanı İşadamı Metin KOÇ tarafından masrafları karşılanan kütüphane açılışı da gerçekleştirildi.
  
Eğitime Tam Destek - 26.4.2018
KOÇEL Çelik Eşya Sanayi A.Ş. yönetim kurulu başkanı işadamı Metin Koç, babasının eğitime katkı sağlama hayalini gerçekleştirerek Giresun Üniversitesi (GRÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun ihtiyacı olan ‘Makine ve Metal Teknolojileri atölyesi’ni yaptırdı. Koç’un yaptırdığı ve son sistem ekipmanlar ve 2 adet cnc tezgah ile donattığı 180 m2 prefabrik atölyeye KOÇEL Çelik Eşya Sanayi A.Ş. kurucusu babası Mahmut Koç’un adı verildi. Atölyenin açılışını ise Metin Koç babası Mahmut Koç, GRÜ Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu ile beraber gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Metin Koç, babası hayattayken hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu dile getirdi. 


    

   

 

Yukarı Git
Sizi Arayalım
Email adresiniz 3. taraf firmalar ile paylaşılmayacaktır.
Size ulaşmak için kullanılacaktır., Zorunlu Alan