yukleniyor


PERSONEL DOLAPLARI
Personel dolapları kişisel malzemeler için üretilmiş, koruyucu malzeme dolaplarıdır. Personel soyunma dolapları, mevcut personele zimmetli iş güvenlik malzemeleri ve kişisel malzemeler için kullanıma uygundur. Personel dolabı isteğe bağlı olarak anahtarlı kilitle ya da asma kilitle kullanılabilir.


Personel soyunma dolabı, kaynaklı sağlam çelik 0,70mm sac konstrüksiyonlu olup elektro statik toz boyalıdır. Çelik personel dolaplarının gizli menteşeleri vardır. Personel dolaplarında elbise askılıkları mevcuttur. Metal personel dolaplarında asma kilit için döner sürgülü, çift emniyetli kilit bulunmaktadır. Boydan boya  kapılı modellerde 2 adet raf bulunmaktadır. Üretim hatları ve ofisler için kilitlenebilir gözlü eşya dolaplarıdır. Personel dolabı, ortamlarınıza uygun olarak yan yana değişik kombinasyonlar oluşturulabilir.


Personel dolabı fiyatları; göz, kapı, tasarım ve üretilen malzemeye göre farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra, personel dolaplarımızın kilit sistemleri de fiyat belirlemede etkin rol oynar. 


Personel dolabı modelleri; tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı, sekizli, dokuzlu olarak üretilmektedir. Yukarı Git
Sizi Arayalım
Email adresiniz 3. taraf firmalar ile paylaşılmayacaktır.
Size ulaşmak için kullanılacaktır., Zorunlu Alan