yukleniyor


KURUMSAL


    

SponsorluklarGiresunspor'un 2021-22 Yılı Sırt Reklamı Sponsoru Yeniden KOÇEL Çelik Eşya - 05.08.2021

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Giresunspor'la KOÇEL Çelik Eşya A.Ş. firması arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.
İstanbul'da Taksim Titanic otelde düzenlenen imza törenine, Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet ve KOÇEL Yönetim Kurulu Başkanı Metin Koç katıldı.
Törende ilk olarak konuşan KOÇEL Yönetim Kurulu Başkanı Metin Koç, kendisinin de Giresunlu olduğunu ve memleketinin takımına destek vermekten memnuniyet duyduğunu belirterek, "KOÇEL olarak Giresunspor'la yollarımız 2014 yılında kesişti. Giresunspor tarihinde kendi ayağıyla, isteğiyle giden belki de ilk sponsor benim. Asıl zorluk bundan sonra başlıyor. Hep beraber bu sezon takıma bundan önce olmadığı kadar sahip çıkmak zorundayız. Bu sene ligi inşallah iyi bir yerde bitiririz" dedi.
Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet ise, sponsorluk anlaşması ile ilgili olarak şunları söyledi;
"Metin Koç, Giresunspor'un her zaman yanında olmaya çalıştı, teşekkür ediyorum. Spor camiasında sponsor eksikliği ve ihtiyacı çok fazla. Sponsorlar olmazsa futbol olmayacak gibi bir durum var. Federasyondaki gelirler ve yan gelirler yeterli değil. Bizim gibi şehir takımlarının o şehrin iş adamlarına ihtiyacı var. Bu yüzden Metin Bey'e teşekkür ediyorum. Geçen sene sponsorlarımızı mahcup etmedik. Onlar da çok mutlu oldular."


  

YTU RACING'e başarılar diliyoruz. - 24.07.2019
2014 yılından beri sponsoru olduğumuz YTU Racing ekibi Macaristan’da düzenlenen ve Avrupa’nın en güçlü FormulaStudent takımlarının katıldığı, Formula Student East’in tüm dinamik etaplarını başarı ile tamamladı. İtalya Ricardo Paletti yarış pistinde gerçekleşecek olan etaplarda Koçel ailesi olarak başarılar diliyoruz. 

     

 


Giresunspor'un 2018-2019 Yılı Göğüs Reklamı Sponsoru Yeniden KOÇEL Çelik Eşya - 16.07.2018

Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Koç, Yeşil - Beyazlı kulübe destek vermeye devam ediyor. Yaklaşık dört senedir Giresunspor’a destekleriyle ön plana çıkan Koçel Çelik Eşya şimdi de 2018 – 2019 sezonu forma göğüs sponsoru oldu. Metin Koç, dün yaptığı açıklamada, “Giresunspor bir sevda, bir tutku. Bu ailenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Hayat bize yeşil- beyaz.” İfadelerini kullandı.

    

Geleceğimizi desteklemekten gurur duyuyoruz. - 23.04.2018

Dr. İlhami Faydagör Ortaokulu STEM Laboratuvarı'nda öğrencilerimizin ürettiği İNSANSIZ HAVA ARACI projesine ürünlerimiz ile destek olduk. Türkiye'nin geleceği olan gençlerimize desteğimiz devam ediyoruz.
İstanbul Teknik Üniversitesi Rover (uzay araştırma aracı) 02.04.2018 

Türkiye'nin geleceği olan gençlerimize desteğimiz devam ediyoruz.
İstanbul Teknik Üniversitesi Rover (uzay araştırma aracı) ekibine önderlik eden hocalarımızdan Serkan TÜRKELİ, Yönetim Kurulu Başkanımız Metin KOÇ'a desteklerinden ötürü plaket takdim etti.
Bursa Spor ile beraber başarıya koşuyoruz - 01.08.2017

2017-2018 ve 2018-2019 sezonları arasında Bursaspora destek olmak için saha içi reklam anlaşması imzalandı.


 


Giresunspor'un 2015-2016 Yılı Göğüs Reklamı Sponsoru KOÇEL Çelik Eşya - 01.08.2015

2015-2016 sezonunda Giresunspor'un forma arkası reklamlarına sponsor olduk. Giresunspor'a başarılar dileriz.
Giresunspor'un 2014-2015 Yılı Sırt Reklamı Sponsoru KOÇEL Çelik Eşya - 09.08.2014

Koçel Çelik Eşya firmasının, formanın sırt bölümüne talip olduğunu ifade eden Kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, "Anlaşma her iki tarafa da hayırlı olsun. Kendileri Giresunspor'a ciddi bir destek sağlamış oldu. Hem şahsım hem de yönetim kurulum adına Koçel Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Koç'a bu savaşta yanımızda olduğu için teşekkür ederim" dedi.

Metin Koç ise bir yıldır Giresunspor'a reklam vermek istediklerini dile getirerek, "Kısmet bugüneymiş. Maddi bir beklentimiz yok, takımımıza sahip çıkmak için bu girişimi yaptık. Arkadaşlarımızın yaşadığı zorluklara karşı bu bizim için bir hiç. Onlar her gün ailelerinden ve en sevdiklerinden uzakta kalarak, il il, yağmur kar demeden uğraşıyorlar. Sadece sevdiğimiz için takımımıza sponsor olduk" ifadelerini kullandı.
  


Yukarı Git
Sizi Arayalım
Email adresiniz 3. taraf firmalar ile paylaşılmayacaktır.
Size ulaşmak için kullanılacaktır., Zorunlu Alan