yukleniyor


ÇALIŞMA TEZGAHLARI     Çalışma tezgahları fabrikalarda, tamirhanelerde, işletmelerinizde bulunması gereken her türlü çalışma alanlarında, montaj, servis, bakım, üretim, arge için kullanıma elverişlidir.

Elektrostatik toz boya ile boyanır. Tezgah altlarında çekmece kombinasyonları isteğe göre üretilebilir. Tezgahlara askı panosu, elektrik panosu, florasan lamba, mengene ilave edilebilir. Masa karkasların da ayak kısmı 71x55mm 6 büküm 2mm sacdan, ön-arka bağlantı kolları 67x40mm 4 büküm 2mm sacdan , sağ-sol bağlantı kolları ise 52x40mm ölçülerinde 4 bükümlü olarak 2mm sacdan üretilmektedir. Tezgahların üstleri 25 mm mdf pinoteks boyalı tablalardan üretilir ve tabla üstü isteğe göre lastik levha, galvaniz sac, paslanmaz sac olabilir. Lastik levhalar galvaniz L çıtalar ile mdf ye birleştirilir. Ayaklar kaynaklı olup ara bağlantılar civatalıdır. Ayaklarda zemini çizmeyi ve kaymayı önlemek için kenarlardan kavrayan kauçuk lastikler bulunmaktadır.3’lü bankoların hem çekmeceli hem dolaplı olanları var mı?

3’lü bankolarınızın dolaplı ve çekmeceli olmak üzere birçok modeli vardır. Ayrıca, hem dolaplı hem çekmeceli seçenekleri de mevcuttur.


Altıgen ve sekizgen masalarda birden fazla kişi çalışabilir mi?

Farklı sayıda çekmeceye ve dolaba sahip olan altıgen ve sekizgen masalarımız, 3 kişi çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.


Altı boş masaların demonte özelliği var mı?

Altı boş masalarımızın, demonte edilebilir özelliği mevcuttur. Bu özelliği sayesinde sevkiyatta ve kurulumda kolaylık sağlarken isteğe göre takım asma panosu, florasan ve elektrik panosu ilave edilebilir.


Usta ve şef masalarının çekmecesi var mı?

Usta ve şef maslarımızın çekmeceli veya çekmecesiz kullanım seçenekleri mevcuttur.  


Çalışma tezgahlarının rafı var mı?

1700 mm masalarımızda raflar mevcuttur. Raflı masalarımız kitaplarınız ve ihtiyacınız olan tüm eşyaların elinizin altında olmasını sağlar. Ders çalışmak, oyun oynamak, iş yapmak isteyen her kişinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.


Montaj masalarının ölçüleri nedir?

Montaj masalarımızın eni 1700 mm, derinliği 700 mm, yüksekliği 850+1150 mm’dir. 
Yukarı Git
Sizi Arayalım
Email adresiniz 3. taraf firmalar ile paylaşılmayacaktır.
Size ulaşmak için kullanılacaktır., Zorunlu Alan